Nowy wymiar serwisu
Blacharsko-lakierniczego
Porsche Inter Auto Poznań

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Porsche Inter Auto – nasze serwisy mieszczą się w Poznaniu. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach samochodów takich marek, jak: Porsche, Audi, Skoda i Volkswagen. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, których wdrażanie jest możliwe dzięki profesjonalnej przeszkolonej kadrze, stale podwyższającej swoje kwalifikacje.


Wybierz markę

Audi Franowo

tel.: +48 61 650 16 32

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Volkswagen Krańcowa

tel.: +48 61 650 15 39

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

ŠKODA Obornicka

tel.: +48 61 846 01 37

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Porsche Centrum Poznań

tel.: +48 61 849 11 00

Pn - Pt: 8:00 - 16:00Nowoczesna strefa napraw
Nadwozi Multi-materiałowych

Nieustanny rozwój branży motoryzacyjnej wiąże się ze stosowaniem unikalnych materiałów, będących mieszanką stopów metali oraz tworzyw sztucznych, których naprawa stawia przed serwisem szereg wyzwań technologicznych. Aby im sprostać, stworzyliśmy Strefę Napraw Nadwozi Multi-Materiałowych, oraz pojazdów z napędem alternatywnym jedno z najnowocześniej wyposażonych miejsc w Polsce, w którym dzięki fachowej wiedzy oraz profesjonalnemu sprzętowi każda karoseria szybko odzyska swoją świetność

strefa-napraw

Wykwalifikowana Kadra

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, w pełni zaangażowanych w swoją pracę, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje na szkoleniach prowadzonych zarówno przez Volkswagen Group Polska, jak i tych odbywających się za granicą, między innymi w Niemczech (Fabryka VW, Fabryka Audi) oraz w Anglii (Fabryka Bentley). Zwracając się do nas po pomoc, masz gwarancję:


  • pełnego profesjonalizmu;
  • wsparcia w procesie likwidacji szkód;
  • opieki na każdym etapie.
kadraNagrody

Świadectwem naszych kompetencji są zdobyte certyfikaty, które są gwarancją rzetelności oraz wysokiej jakości usług.


  • Certyfikat potwierdzający - Norma branży blacharsko - lakierniczej TÜV SÜD Polska
  • Centrum Napraw Powypadkowych - Autoryzowany Partner Serwisowy Porsche Franowo Poznań
cert1-piapoznan
cert2-piapoznan

Mają państwo pytania?
Proszę zostawić swoje dane,
a my skontakujemy się z państwem.

Imię
Nazwisko
Towarzystwo ubezpieczeniowe
Rodzaj szkody (AC/OC)
Marka
Numer telefonu
Adres e-mail
Wiadomość

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213.


Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).


{{ errorcustom }}

ZGODA MARKETINGOWA

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe